ucretsizkargoiconTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
mobilucretsizkargoTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
sidebaricon

5 Adımda Çamaşır Makinesi Seçimi

Çamaşır Makinesi Seçimi Yapılırken Nelere Dikkat Etmeli? 

Dünya değişse de bazı ihtiyaçlar hiçbir zaman değişmiyor. Onlardan bir tanesi de çamaşır makineleri. Kişisel temizliğin bir parçası olan bu beyaz eşyalar, gelişen teknoloji ile gelişim gösteriyor. Modeller ve seçenekler arasında daha hızlı seçim yapmanızı sağlayacak bu rehber işinizi daha da kolaylaştıracak. 
 

1. Ölçüler

Çamaşır makinelerini kullanacağınız alana göre ölçüsüne karar vermeniz gerekiyor. Derinlik, genişlik ve uzunluk koyacağınız alana uyum göstermeli. Banyo veya mutfaklarda kullanılabilen çamaşır makineleri için mevcut alanınıza uygun boyutta bir seçim yapmanız şart. 
 

2. Kapasite

Çamaşır makinesi alırken dikkat edilen en önemli nokta onun kapasitesi. Seçeceğiniz yıkama kapasitesini evde yaşadığınız kişi sayısına göre belirlemeniz gerekir. 5 ila 12 kilogramlık kapasite seçeneklerini sizlere sunan Arçelik, yenilikçi teknolojilerle yıkama deneyiminizi en porfesyonel hale getiriyor.  
 

3. Program Sayısı

Çamaşır makinelerinin en önemli ölçütlerinden biri olan program sayıları, kullanıcılar temel seçim faktörlerinden biri oluyor. 6 ila 18 program arası değişen modeller, kıyafet tipinize göre seçim yaparak yıkama işlemini gerçekleştirmenizi sağlıyor. Farklı tip kumaşlar, farklı program yapıları ile çok daha temiz ve narin yıkanabilir. Çamaşırlarınıza herhangi bir zarar vermeden yıkama işlemi için bu program sayılarına göre karar vermeniz gerekir. 
 

4. Enerji Performansı

Tasarruflu yaşam artık her evde bir alışkanlık halini aldı. Kullanılan elektronik ürünlerin, elektrik ve su tasarrufuna uygun olması hem faturalarınız için hem de kaynaklarımız için önem taşıyor. Arçelik’in maksimum enerji verimliliklerine sahip çamaşır makineleri ile tasarrufta son teknolojiyi yakalayabileceksiniz. 
 

5. Garanti

Her beyaz eşya ürününde olduğu gibi çamaşır makinelerinde de garanti kapsamı çok önemlidir. Sitemiz içerisinden alacağınız tüm Arçelik Çamaşır Makinesi Modelleri garanti kapsamındadır. Ömür boyu kullanım garantisi ile hijyenik bir yaşam bir tık uzağınızda sizi bekliyor.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...