ucretsizkargoiconTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
mobilucretsizkargoTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
sidebaricon

Ankastre Aspiratör

Hem işlevsel hem de oldukça şık olan Ankastre Aspiratörler mutfaktaki ağır yemek kokularını uzaklaştırmanın en şık yolunu vadediyor. Uzun yemek hazırlıklarından arta kalan ağır kokuların, kimyasal temizleyici kokularının, isli gaz bulutunun ve ortamın havasını kirleten minik toz parçacıklarının emilerek mutfaktan uzaklaştırılma görevini üstlenen söz konusu aspiratörler çalışma sahanızı temizleyerek sizlere özgür bir alan bırakır. Diğer ankastre parçalarla bütünleşerek modern ve estetik mutfak dekorasyonlarına imza atan bu aspiratörler fazla yer kaplamaması ve kablo karmaşasına mahal vermemesi bakımından ideal bir parçadır.
 

Arçelik Ankastre Aspiratör Modelleri

 

Arçelik’in yenilikçi teknolojileriyle bezenmiş olan ankastre aspiratörler beklenenden fazlasını sunduğu için diğer muadillerinin daha ötesinde bir kullanım sağlar. Özel fonksiyonları sayesinde ağır havayı hızlıca tahliye eden ve hava sirkülasyonu sağlayarak mutfakta yaşanabilir bir alan açanArçelik Ankastre Aspiratörler, farklı renkler ve modeller sayesinde estetik çözümleri de beraberinde getirmektedir. Entegre tasarımı ile dolaplara monte edilebilen, gömme ya da sürgülü modellerden dilediğinizi seçebilirsiniz. Beyaz Eşya Fırsatı adresinde stilinize ve zevklerinize hitap eden gri, siyah, beyaz, inoks renklerini de istediğiniz gibi seçebilmeniz mümkün.

Arçelik ankastre aspiratörlerde çevresel etkilere ve hava emiş gücüne göre farklı seçeneklere şans verebilirsiniz. Mutfağınızın ebatlarına ya da hava kirlilik oranına göre tek ya da çift motorlu alternatifler yine bu başlık altında sizi bekliyor olacak.
 

Ankastre Aspiratör Fiyatları

 

Uygun ödeme koşullarıyla satışta olan aspiratörler, Arçelik Ankastre Aspiratör Fiyatları konusunda en ekonomik seçenekleri barındırıyor. Yüksek performanslar gösteren aspiratör çeşitleri dayanıklı yapılarıyla ve Arçelik güvencesiyle uzun yıllar size eşlik etmeye hazır. Siz de istediğiniz renge karar verdikten sonra model seçimini online olarak sitemizden gerçekleştirebilir siparişinizi kolayca oluşturabilirsiniz. Alışverişinizi en güvenli hale getiren emniyet protokolü, taksit seçenekleri, hızlı kargo ve güler yüzlü alışveriş avantajlarıyla konforlu bir ev yenileme süreci sizleri Beyazesyafirsati.com’da bekliyor.

Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...