ucretsizkargoiconTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
mobilucretsizkargoTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
sidebaricon

Ankastre Davlumbaz

Yemek pişirme seremonisinin kirli bir havayla kaplanarak sevimsiz bir duruma bürünmesi kaçınılmaz bir durum. Mutfak, isli ve kokulu bir havayla kaplanınca göz gözü görmeyecek hale bile gelebiliyor. Tam bu noktada imdada yetişen AnkastreDavlumbazlar âtıl ısıyı ve yağlı havayı filtreleyerek sizlere ferah bir çalışma sahası sunuyor. Ankastre tasarımları sayesinde mutfaklarda modern bir dekorasyon ögesi olan bu özel cihazlar, farklı teknik ve tasarımsal modellerde karşımıza çıkmakta. Görünümde karmaşa yaratmayan entegre tasarımları sayesinde şık bir mutfağa sahip olmanız mümkün.
 

Arçelik Davlumbaz Modelleri

 

Fonksiyonel detaylarıyla dikkat çeken Arçelik Ankastre Davlumbaz Modelleri yüksek performansları sayesinde farklı ölçeklerdeki pişirme deneyimlerinizin altından başarıyla kalkıyor. Burada yoğun emiş güçlerinin ve üstün filtre özelliklerinin etkisi oldukça büyük. Bazı modellerde öne çıkan hava temizleme özelliği sayesinde kirli havayı tahliye ettikten sonra ortamı hızlı bir şekilde taze havayla donatabilirsiniz. Pişirmeleriniz sonrası ağır kokulardan dolayı kullanışsız hale gelen ortamı Arçelik ankastre davlumbazlar ile arıtarak mutfağınızda yeni işlerinize hızlıca başlayabilirsiniz. Bulaşık makinesinde yıkanabilir filtreler sayesinde temizliğe de çok fazla zaman ayırmazsınız.

Baca çıkış alanınızın ölçülerine göre Ankastre Davlumbaz Ölçüleri konusunda sizi tam olarak karşılayan Arçelik davlumbazları tercih etmelisiniz. Kullanacağınız ocağın alan ölçülerine denk bir model satın almanızda da yarar var. Mutfak dekorasyonunuzla ahenk içerisinde olan inoks, beyaz, siyah, grion davlumbaz renklerinden birini seçebilirsiniz.
 

En Çok Tercih Edilen Davlumbaz Çeşitleri Burada!

 

Beyaz Eşya Fırsatı farkıyla listelenen Arçelik davlumbazlara indirimli fiyat avantajlarıyla sahip olmak için online siparişinizi hemen oluşturabilirsiniz. Evinizi Arçelik kalitesiyle tanıştırmak ve mutfaklarınızın havasını temiz tutmak için sitemizi hemen ziyaret edin. Yüksek performans ve düşük enerji tüketimiyle verimli bir çalışma sunan Arçelik ürünleri şimdi tek tık uzağınızda sizleri bekliyor.

Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...