ucretsizkargoiconTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
mobilucretsizkargoTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
sidebaricon

Ankastre Fırın

Mutfaktaki kablo karmaşasını önleyen, mutfak dolaplarına entegre edilerek göz yormayan bir dekorasyon sunan Ankastre Fırınlar şimdilerde utfakların en gözde elemanı. Kusursuz ve ihtişamlı sofralar hazırlamanızı sağlayan bu özel fırınlar estetik tasarımları sayesinde dört dörtlük bir kullanıma imza atıyor. Klasik elektronik eşyaların aksine dekoratif bir obje özelliğinde olan ankastre fırın çeşitleri dar alanlarda sizlere yer kazandırması bakımından oldukça önemli. Sizlere ferah çalışma sahası yaratan söz konusu fırınlarda yeni nesil özelliklerle bezenmiş teknolojik fonksiyonları da bir arada bulabiliyorsunuz.
 

Arçelik Ankastre Fırın Özellikleri

 

Arçelik markasının yoğun ar-ge çalışmalarının ürünü olan Arçelik Ankastre Fırın Modelleri birçok pişirme fonksiyonunu tek bir cihazda buluşturuyor. Hamur işlerinizin tam kıvamında pişmesi, keklerinizin homojen bir şekilde kabarması, yemeklerinizin kokuları karışmadan pişirilmesi için gerekli olarak ek programlar yeni nesil Arçelik ankastre fırınlarda yerlerini alıyor. Pişirmelerinizi en pratik hale getiren zaman programlayıcısı fonksiyonu da mutfakta geçirdiğiniz zamanı ve eforu en asgari seviyelere indiren detaylardan.

Arçelik ankastre fırınlarında karşımıza çıkan önemli teknolojik fonksiyonlara ayrıca bir parantez açmak istiyoruz. HomeWhiz özellikli ankastre fırınlarda wi-fi desteği sayesinde cihazınızı uzaktan gözlemleme şansına sahipsiniz. HotAeroPro teknolojisi ile yenilenen fan sistemi havayı optimum şekilde dağıtarak %40 daha homojen bir pişirme sunar. Geniş ızgara sistemi sayesinde sıcaklık tepsinin her noktasına eşit miktarda yansıtılır, yemeğinizin her tarafı eşit olarak pişer. Fırın temizliğini zorlu bir iş olmaktan çıkaran buharlı temizleme özelliği ise yağlı kirleri yumuşatarak hızlı ve kolay bir şekilde temizlik yapılmasını sağlar. Yumuşak kapanan kapı, ekran kilidi, 3 boyutlu pişirme, iç aydınlatma, kademeli raf seviyesi, geniş iç hacim gibi ekstra özellikler sayesinde göz alıcı sofraları yorgunluk hissetmeden hazırlayabilirsiniz.
 

Arçelik Ankastre Fırın Satın Al

 

Sizleri site site gezmekten kurtaracak Arçelik Ankastre Fırın En Ucuz fiyat seçenekleriyle Beyazesyafirsati.com adresinde yerini alıyor. Enerji tasarruflu ürünler ve indirim kampanyaları ile evinizin ekonominizi kontrol altına alan Beyaz Eşya Fırsatı’da alışverişlerinizi güven içinde yapmanızı sağlayan emniyet protokolü, taksit seçenekleri, hızlı kargo gibi fırsatlar da sizleri bekliyor.

Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...