ucretsizkargoiconTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
mobilucretsizkargoTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
sidebaricon

Ankastre Ocak

Estetik tasarımlarıyla mutfaklarda birer dekora dönüşen Ankastre Ocaklar, doğal gazlı, lpg özellikli, elektrikli modelleriyle kullanım alışkanlıklarınıza ve mutfağınızın özelliklerine göre geniş bir model skalası sunuyor. Buradaki ortak payda her birinin kusursuz pişirmelere imza atması. Teknik fonksiyonlarla güçlendiren bu yeni nesil cihazlar mutfağınızın şıklık çıtasını yükseklere taşırken kullanım alışkanlıklarınızı da en pratik hale getiriyor. Birbirinden alımlı renklerde tasarlanan yeni ankastre ocaklar, hayalinizdeki mutfağa kavuşmanız için öncü bir eşya adayı.
 

Arçelik Ankastre Ocaklar

 

İleri teknolojilerle ve özel güvenlik detaylarıyla donanmış olan Arçelik Ankastre Ocaklar son dönemde öne çıkan popüler ankastre ürünlerden. Beyaz cam, siyah cam, gri cam, inoks, vitroseramik gibi tasarımsal materyallerle birbirinden ayrılan bu özel cihazlar, sahip oldukları teknolojik fonksiyonlarla yemeklerinizi tam kıvamında pişiriyor ve sizlere fazla bir iş bırakmıyor.

Arçelik Ankastre Fırın Özellikleri arasında pişirmeyi kolaylaştıran teknolojik bazı fonksiyonlara dikkat çekmek gerek. Farklı Arçelik ankastre ocak modellerinde gözlemlediğimiz ekran kilidi, dokunmatik kontrol paneli, zaman programlayıcı, gaz emniyet sistemi, düğmeden ateşleme, emaye ızgara gibi özellikler sayesinde mutfağınızda fonksiyonel bir şıklığa kapı açmış oluyorsunuz.
 

Arçelik Ankastre Ocak Fiyatları

 

Ankastre Ocak Satın Alma sürecinde ele aldığınız uygun fiyat, fonksiyonellik, garanti gibi kıstaslar için burada doğru adrestesiniz. Dönemsel kampanyalarla desteklenen indirimli fiyatlarımızla ev ekonominize katkıda bulunabilir mutfaklarınızı işlevsel Arçelik ocaklarla bir an önce tanıştırabilirsiniz.

Verimli işlere imza atmanızı sağlayan Arçelik ürünleri sayesinde hayat kalitenizi yükseltme şansı şimdi ellerinizde. Kendinize ve ailenize daha fazla zaman ayırmanızı sağlayan teknolojik cihazlar uygun fiyat politikalarıyla ve güler yüzlü alışveriş fırsatıyla evlerinize taşınıyor. Online alışverişin konforu altında siparişinizi hemen oluşturmak için Beyaz Eşya Fırsatıadresine gelin…
 
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...