ucretsizkargoiconTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
mobilucretsizkargoTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
sidebaricon

Ankastre Çeyiz Setleri

Yemek pişirme süreçlerinizi daha profesyonel bir seviyeye çıkaran ankastre ürünler gerek işlevsellikleri gerekse tasarımları bakımından son dönemde oldukça fazla tercih ediliyor. Bu tercih edilmenin sebebi elbette sadece işlevle alakalı değil. Mutfak dolaplarının içine girerek en dar mekânları bile daha ferah bir atmosfere bürüyen ankastre ürünler, kablo yığılmalarını önlediği ve entegre tasarımlara sahip olduğu için modern dekorasyonlarında mimarı olarak görülüyor. Yeni ev kuranlar ya da evinde büyük bir yenilenme çabasına girenler için ekonomik bir seçenek olan Ankastre Setler ise ürünleri tek tek satın almanın vereceği finansal yükten sizleri kurtarıyor. Mutfaklarda kullanılan tüm beyaz eşyaları kapsayan ankastre setler genellikle 3 parçadan oluşuyor. Bazen ankastre bulaşık makinesi de bu setlere eşlik edebiliyor. Birbiriyle uyum içerisinde olan ankastre ürünlerin oluşturduğu bu setlerde en son teknolojileri gözlemleyebiliyoruz.
 

Arçelik Ankastre Setler

 

Aynı tasarımsal özelliklere sahip olan ankastre ürünlerle hayat bulmuş Arçelik Ankastre Setler, mutfak dekorasyonunu karakteristik ögelerle donatmak isteyenler için iddialı bir çözüm. Ankastre davlumbaz, ankastre fırın, ankastre ocaktan hatta ankastre bulaşık makinesinden oluşan ankastre setler sayesinde mutfağınızı alt üst etmeden ve mutfağınızın havasını kirletmeden tertemiz bir pişirme sürecine imza atabiliyorsunuz. Üstelik, mutfağınız ankastre setlerle birlikte görüntü kirliliğine mahal vermeden her daim bakımlı görünüyor. Montajı ve temizliği de oldukça kolay olan ankastre setler uzun yıllar boyunca sizlere eşlik ediyor.
 

Ankastre Set kampanyaları Beyaz Eşya Fırsatı’nda

 

Sıfırdan ev döşeyenlere ya da eski mutfak cihazlarını yenilemek isteyenlere ekonomik bir yenilik şansı sunan ankastre setler, Arçelik teknolojilerini daha yakından tanımanız için kampanyalı fiyatlarla satışa sunuluyor. Mutfağınız için aradığınız Ankastre Set Beyaz, siyah, inoks, antrasit, grion gibi popüler renklerde Beyaz Eşya Fırsatı adresinde sizleri karşılıyor. Metal ya da cam materyalli ankastre ocaklarla oluşturan setlerden dilediğiniz seçeneği değerlendirebilirsiniz. Alışverişinizi en güvenli hale getiren emniyet protokolü, taksit seçenekleri, hızlı kargo ve güler yüzlü alışveriş avantajlarıyla konforlu bir ev yenileme süreci sizleri Beyazesyafirsati.com’da bekliyor.
 

Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...