ucretsizkargoiconTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
mobilucretsizkargoTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
sidebaricon

4K Diamond Tv ile Üstün Seyir Deneyimi

Tarih: 02.01.2023 13:47
4K Diamond Tv ile Üstün Seyir Deneyimi
İleri görüntü teknolojileri ve Netflix özelliği, 4K Diamond Tv’leri ayrıcalıklı kılıyor.

Üstün Teknolojiler, Üstün Seyir Keyfi

 

Tatmin edici bir televizyon seyri, her koşulda gerçeğe mümkün olduğunca yakın görüntüyle elde edilir. Arçelik 4K Diamond Tv, hayat kadar gerçek görüntü deneyimi sağlayan teknolojilerle sahip.

Arttırılmış kontrast sunan HDR teknolojisi bunlardan biri. HDR, LCD ve LED panel teknolojilerine kıyasla görüntüyü daha net ve yüksek kontrastlı hale getirir. Daha derin siyah ve parlak beyaz tonlarla, en küçük detaylar bile son derece nettir.

Mekânın karanlık olduğu kareler, seyir sırasında detay kaybı sorununa neden olabilir. Micro Dimming, bu soruna karşı geliştirilmiş teknolojilerden. Micro Dimming özelliği televizyon panelindeki her bir pikseli ayrı ayrı analiz ederek en doğru siyah değerini belirmek suretiyle karanlık sahnelerde görüntü kalitesinin düşmesini önler.

 

 

4K Nedir?

 

"Ultra HD” olarak da adlandırılan 4K, televizyonlarda çözünürlük değeridir. Uzun kenarında 3840, kısa kenarında 2160 adet piksel bulunduran 4K ekranlar, standart HD ekranlardan yaklaşık 4 kat daha çok piksel içerir. Bu ise elbette çok daha net ve ayrıntılı görüntü anlamına geliyor. Gözün görebileceği en net görüntü için 4K çözünürlüğe sahip seçeneklere öncelik verebilirsiniz.

 

 

4K Diamond Tv’ler Netflix’le Buluştu

 

Dijital dizi, film, belgesel platformu Netflix, izleme alışkanlıklarımızı büyük ölçüde değiştirdi. Kaliteli ve ilgi çekici yapımları seyirciyle buluşturan Netflix’in popülaritesi ve buna bağlı olarak kullanıcı sayısı hızla artıyor. 1997’de Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulan platformun büyüme hızı, 2007 yılında online medya akışına geçtikten sonra ivme kazandı. Dünya genelinde daha çok ülkede kendini kabul ettiren Netflix, internetin sunduğu avantajla, daha çok cihazdan erişilebilir hale geldi. Günümüz itibariyle Netflix, kendi alanında dünyanın en büyük online içerik portalı.

Kolay erişim, kolay ve yasal kullanımın yanı sıra Netflix’i bu kadar popüler kılan bir diğer unsur, içerik kalitesi. Farklı seyirci profillerinin beğenilerine hitap eden, sanatsal değeri yüksek içerikler, izlemek için vakit ayırmaya değer nitelikte. Bugün dünya genelinde yüzlerce kullanıcı Netflix yapımlarını büyük bir ilgiyle takip ediyor.

4K Diamond Tv Netflixile bir araya geldi. Netflix özellikli 4K Diamond Tv’ler netflix yapımlarını üstün görüntü ve ses deneyimiyle izlemenizi sağlıyor.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...