ucretsizkargoiconTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
mobilucretsizkargoTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
sidebaricon

Ankastre Tasarımın Avantajları Neler?

Tarih: 02.01.2023 12:42
Ankastre Tasarımın Avantajları Neler?
Ankastre tasarım, son yılların en popüler tercihlerinden biri ve bu, kesinlikle tesadüf değil.

Ankastre Devrimi Yaşam Alanlarında

 

Son yılların ev eşyaları alanındaki en popüler tercihlerinden biri, ankastre ürünler. Bu ayrıcalıklı tasarımın, devrim niteliğinde değişimler getirdiği söylenebilir. Ankastreyi, yeni nesil üretim anlayışlarına borçluyuz.

Eski anlayışların sadece teknik özellikleri önemseyen tutumunun aksine, yenilikçi anlayışlar, tasarımı da gündeme getiriyor. Günümüzde işlevsel ve görsel tasarım, ürünlerin sahip oldukları teknik özellikler kadar ön planda.

Ankastre, sözcük anlamı olarak, "iç içe geçmiş, entegre” manalarına geliyor. Ankastre Ürünler, duvar, dolap ya da tezgâh içine gömülü halde kullanılır. Hızla daha fazla kullanıcının evinde kendine yer bulan bu tasarımın, etkisini gelecekte de arttıracak devam edeceği öngörülebilir.

 

 

Neden Ankastre Tasarım?

 

Bu popülarite elbette tesadüf veya gelip geçici bir modanın eseri değil. Ankastre ürünler, yaşam alanlarına gerçek çözümler getirmekte.

 

 

Daha Fazla Boş Alan

 

Ankastre ürünlerin sık kullanıldıkları yerlerden biri mutfak.

Fonksiyonu gereği mutfak, düzenlemede estetik dışındaki konuları da gündeme getiriyor. Mutfak düzenlenirken ihtiyaçları gerçekten karşılayabilecek eşyalar seçilmeli ve bunlar pratikçe çalışmaya imkân verecek şekilde konumlandırılmalı. İşlerin kolay ve hızlı şekilde yapılabilmesi için eşyalar, kolay erişilebilecek ve hızlı hareket etmeyi önlemeyecek bir düzenlemeye sahip olmalı, alanda yeterli boşluk olmalı.

Ekstra yer kaplamayan ankastre ürünler, en çok bu noktada kullanıcıları cezp ediyor. Tezgâh, duvar ya da dolap içinde kullanılan bu ürünler, yüksek oranda alan tasarrufu sağlar.

 

 

Ortamda Daha Fazla Düzen

 

Ekstra yer kaplamamanın yanı sıra, kablo karmaşası yaratmadıkları için de ankastre eşyalar ortamı daha düzenli hale getirir.

Renk gibi detaylar açısından birbiriyle uyumlu ürünleri bir araya getiren ankastre setler ise daha fazla düzen ve estetik görüntü ortaya çıkarmakta.

 

 

Yeni Nesil Teknolojiler

 

Tasarımsal avantajlarının yanı sıra, sahip oldukları yeni nesil teknolojiler de ankastre ürünleri farklı kılıyor.

Yenilikçi Arçelik, ankastrede de en iyi seçeneklere sahip.  Arçelik Ankastre Ürünlerin pek çoğunda kolay temizlenme, leke tutmama gibi fark yaratan avantajlar mevcut. Her ürün grubu, kendi alanına özgü teknolojilerle kullanımı daha üstün hale getiriyor.

Bulaşık makinelerindeki hassas bulaşıklara zarar vermeden yoğun kiri temizleme özelliği; fırınlarda üç yemeği, kokuları birbirine karışmadan pişirme özelliği, bunlardan bazıları.

 

 

 

 

 

 

 

 

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...