ucretsizkargoiconTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
mobilucretsizkargoTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
sidebaricon

Arçelik Ankastre Fırınlar Standartları Yükseltiyor

Tarih: 02.01.2023 13:45
Arçelik Ankastre Fırınlar Standartları Yükseltiyor
Yalnızca pişirmede değil, Arçelik ankastre fırınlar tasarımda, temizlik ve bakım konularında da çıtayı yükseltmekte.

Ankastre Fırınlardan Beklentileriniz Güncel mi?

 

Daha iyisini sunan ürüne sahip olabilmek için, ilgili alandaki son gelişmelerden haberdar olmak gerekiyor. Gelişim hızı baş döndürücü hale gelen teknoloji, yaşam alanlarında kullanılan eşyaların niteliğini günden güne değiştirmekte. Bundan kısa süre önce geçerli olan dinamiklerin çoğu, günümüzde geçerli değil.

Beyaz eşya ve elektronik gibi kategorilerdeki ürünler için satın alma kararı vermeden önce gelişmeler konusunda araştırma yapıp, beklentileri güncellemekte fayda var. Yeni nesil ürünler standart işlevde daha yüksek performans göstermek, daha çok işleve sahip olmak ve işlevle doğrudan ilişkili olmayan yan alanlarda üstün özellikler sunmak gibi ortak özelliklere sahip.

Arçelik Ankastre Fırınlar, teknolojik ve tasarımsal alanda sundukları ayrıcalıklarla beklentileri değiştiriyor.

 

 

Aynı Anda Üç Yemeği Pişirebilirsiniz…

 

… homojen şekilde ve aromaları birbirine karışmadan.

Standart fırınlarda tek seferde birden fazla yiyecek pişirmek kokuları birbirine karışacağından, tercih edilmez. Bu durum, fırında pişmesi gereken birden fazla yemek olduğunda zaman kaybı ve daha çok enerji tüketimi anlamına geliyor.

Arçelik ankastre fırınlarda bulunan SURF Pişirme Teknolojisi, bu soruna karşı geliştirildi. Aynı anda üç farklı yemeğin, kokuları birbirine karışmadan pişmesini mümkün hale getiren bu sistemde cihazın iç yan duvarlarından tepsilere üflenen sıcak hava, arka duvardan geri emilmektedir. Kokuların ve aromaların birbirine karışması bu şekilde engellenir.

 

 

Kolay Temizlik İmkânıyla Daha Üstün Kullanım

 

Pişirme ana işlevi haricinde, kullanım deneyimiyle ilgili yan unsurlarda üstün özellikler sunabiliyor olmak, yeni nesil ürünlerin ortak özelliklerinden. Kullanımı çok boyutlu bir yapı olarak ele alan tasarım ve üretim anlayışları, ihtiyaçları gerçekçi ve detaylı şekilde analiz ederek, ideal çözümler ortaya koyuyor.

Kullanıcıların Arçelik Ankastre Fırın Yorumlarının yoğunlaştığı konulardan biri temizlik kolaylığı. Katalitik arka duvarlar, Arçelik ankastre fırınlarda temizliği ve bakımı son derece basit hale getiren özelliklerden. Cihazın iç yüzeyini kaplayan katalitik malzeme, yemeklerden fırının duvarlarına sıçrayan yağ artıklarını emer ve bu işlem bütün pişirme süresince devam eder. Bu sayede fırın iç yüzeyleri temiz kalır, kötü koku oluşumu önlenir.

Cleanzone özelliği, Arçelik ankastre fırınlarda temizlik kolaylığı sunan bir diğer unsur. Parmak izi lekesi ve çeşitli kirlere karşı yüzeyin dirençli olmasını sağlayan oleofobik teknolojiyle tasarlanan Cleanzone özelliği sayesinde fırın kapağına yağ ve yemek artıkları yapışmaz.

 

 

 

 

 

 

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...