ucretsizkargoiconTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
mobilucretsizkargoTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
sidebaricon

Arçelik Türk Kahve Makinelerinde Üstün Sistemler

Tarih: 02.01.2023 12:25
Arçelik Türk Kahve Makinelerinde Üstün Sistemler
Arçelik Türk Kahve Makinesi çeşitlerinde fark yaratan sistemler neler?

 

 

Bu Teknolojilerden Haberiniz Var mı?

 

Her yudumunda benzersiz haz sunan gerçek Türk kahvesi tadına ulaşmak Arçelik teknolojileriyle çok kolay. Beklentilerden fazlasını karşılayan özel sistemler, üstün kahve keyfini hızlı ve kolay ulaşılabilir kılıyor.

Peki, Arçelik Türk Kahve Makinesiçeşitlerinde yer alan bu ileri sistemler neler? Gelin, ayrıcalıklı teknolojileri mercek altına alalım.

 

 

İndüksiyon Teknolojisi

 

Türk kahvesi köz üzerinde pişmişse, daha gösterişlidir tadı.

Canınız közde Türk kahvesi çektiğinde pratik şekilde bu tadı elde edebilirsiniz. İndüksiyon Teknolojisi, bu eski ve bilge yöntemin günümüze uyarlanmış versiyonudur. Közde pişmiş etkisi, cezvenin her yönden ısıtılması ve sistemin ideal pişirme süresi ile sıcaklığını ayarlamasıyla mümkün olmakta.

 

 

Cooksense Teknolojisi

 

Türk kahvesi, köpüksüz olmaz. Başarılı bir pişirme, göz dolduracak köpüğün elde edilmesiyle söz konusudur.

Arçelik Türk kahve makinelerinde yer alan Cooksense Teknolojisi, bol köpüklü kahve keyfine kolayca ulaşabilin diye geliştirildi. Patentli sistem, hassas bir köpük algılama sistemi sunar. Köpük ideal seviyeye geldiğinde, pişme işlemi otomatik olarak sonlanır.

Cooksense Pro ise, Cooksense Teknolojisinin daha gelişmiş versiyonu olarak karşımıza çıkıyor. Bu sistem, daha uzun kullanım ömrü sağlamaktadır.

 

 

Geniş Su Tankı

 

Tek seferde 20 fincanlık pişirme avantajı Arçelik’te!

Arçelik Türk kahve makineleri 1.5 litrelik su tankıyla, kullanımı kesintisiz kılıyor. Geniş hacim, sık sık su doldurma zahmetini ortadan kaldırmaktadır.

Su tankı, kolayca takılıp çıkarılabilme özelliğiyle de kullanım kolaylığı sağlamakta. Arçelik Türk kahve makinelerinde bulunan geniş su hazneleri ayrıca, sağlıklı bir yapıya sahiptir. Suya doğrudan temas eden bölmede, sağlığa olumsuz etkileriyle gündemden düşmeyen Bisfenol A (BPA) bileşiği yer almaz.

 

 

Otomatik Su Besleme

 

Sık ve çok sayıda kahve tüketilen durumlarda kahve pişirmeyi daha hızlı ve pratik hale getiren özelliklerden bir diğeri, Otomatik Su Besleme.

Bu özelliğine sahip makinelerde, 4,5 litrelik su deposu bulunmaktadır. Hayli geniş olan haznede su alımı otomatik olarak gerçekleşir. Dolayısıyla, cezveye ayrıca su eklenmesi gerekmez. Sisteme şebekeden ya da damacanadan su bağlantısı yapmak mümkündür.

 

 

Tüm Bu Avantajlar Beyaz Eşya Fırsatı’nda!

 

Türk kahvesinin şanına yakışacak pişirme teknolojileri sunan Arçelik ürünleri Beyaz Eşya Fırsatı’nda sizi bekliyor. Cihazların detaylarını online mağazamızdan inceleyebilir, indirimli Arçelik Türk Kahve Makinesi Fiyatlarından yararlanabilirsiniz.

 

 

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...