ucretsizkargoiconTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
mobilucretsizkargoTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
sidebaricon

Avrupa’nın ve Türkiye’nin En Sessiz Süpürgesi

Tarih: 02.01.2023 13:44
Avrupa’nın ve Türkiye’nin En Sessiz Süpürgesi
63 db ses seviyesi ile Avrupa’nın ve Türkiye’nin en sessiz toz torbasız süpürgesi olan Arçelik Imperium SilentPro ile tanışın.

Sessiz Güç

 

"En rahatsız edici sesler” sıralaması yapsanız, elektrikli süpürge gürültüsü listeye kaç numaradan giriş yapar?

Temizlik ve sağlık için süpürme işleminin sık sık gerçekleştirilmesi gereği, elektrikli süpürgelerin o kendilerine özgü gürültüsüne de sık sık maruz kalma durumunu yaratmakta. Günümüzün standart ürünleri için 70 desibel civarı, olabilecek en düşük ses seviyesi. Peki, elektrikli süpürgelerde bundan daha sessiz çalışma mümkün mü?

Yeniliğin öncüsü Arçelik’in sunduğu Imperium SilentPro teknolojisi beklentileri ve tanımları değiştiriyor. 63 desibel ses seviyesiyle Arçelik TSZ 9953 A++ Toz Torbasız Süpürgeler, Avrupa’nın ve Türkiye’nin en sessiz çalışan süpürgesi unvanına sahip.

Arçelik TSZ 9953 A++ toz torbasız süpürgelerin tek marifeti sessiz çalışıyor olmaları değil. Kullanım deneyimini her boyutuyla ele alan ve her boyut için ayrıcalıklı teknolojiler geliştiren Arçelik, sessiz çalışma özelliğine sahip toz torbasız süpürgelerde başka avantajlar da sunuyor.

 

 

Üstün Toz Tutma Performansı

 

HEPA (High Efficiency Particulate Arresting) filtreler, Yüksek Etkinlikte Partikül Yakalayıcı özelliğe sahip filtrelerdir. Bunlar kendi içinde performans seviyesi bakımından kategorilere ayrılmakta. HEPA 13, partikül tutma değeri en yüksek HEPA filtre türlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Alanındaki en ileri teknolojiyi temsil eden HEPA filtreler günümüzde yüksek performansla eşanlamlı. Arçelik TSZ 9953 A++ toz torbasız süpürgelerde yer alan HEPA 13 filtre, tozun ortama tekrar salınmasını önler. A sınıfı toz tutma performansına sahip bu ürünlerden dışarı verilen hava %99,98’e varan oranda temizdir.

 

 

Pratik Toz Haznesi Boşaltma

 

Standart toz torbasız elektrikli süpürgelerin kullanıcılar nazarında en büyük dezavantajı, torbayı boşaltırken tozun etrafa dağılması. Arçelik toz torbasız süpürgelerde bulunan TrayClean özelliği bu soruna karşı geliştirildi. Üzerindeki tuşa basıldığında toz haznesinin alt kapağı kontrollü şekilde açılır ve toz doğrudan çöpe ya da poşete aktarılabilir. Kapak üstten açılmadığı için haznedeki toz dağılmaz. Tek elle çalışan sistem, hazne boşaltımını son derece pratik hale getirmekte.

 

 

Evinizde Imperium SilentPro Teknolojisine Yer Açın

 

Ezber bozan Imperium SilentPro ayrıcalığına sahip Arçelik toz torbasız süpürgeler Beyaz Eşya Fırsatı’nda. Arçelik Imperium SilentPro toz torbasız süpürgelere online mağazamızdan uygun fiyat avantajıyla sahip olabilirsiniz.

 

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...