ucretsizkargoiconTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
mobilucretsizkargoTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
sidebaricon

Çamaşır Kurutma Makinesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Tarih: 02.01.2023 13:47
Çamaşır Kurutma Makinesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?
Uzun süre sorunsuz ve verimli kullanım için satın alma aşamasında dikkat etmeniz gereken faktörler söz konusu.

Çamaşır Kurutmada Profesyonel Çözüm

 

Çağımızın hızlı temposu içinde modern insana yirmi dört saat adeta "yetmiyor”. Tüm sorumlulukları yerine getirebilmek, için ev işi gibi detayların en kısa sürede, mümkün olduğunca kolay şekilde halledilmesi gerekiyor.

Üstün pek çok teknik özelliğe sahip çamaşır makineleri, çamaşır yıkamayı iş olmaktan çıkardı. Buna karşın geleneksel yöntemler kullanılıyorsa çamaşır kurutma hala pratik değil. Yıkanmış çamaşırları asmak, kurumalarını beklemek ve kuruduklarında toplamak, yoğun tempo içinde vakit kaybettirici nitelik kazanıyor. Kullanımı son yıllarda hızla yaygınlaşan çamaşır kurutma makineleri her şeyden önce vakit kazandırıcı özelliğiyle dikkat çekmekte. Kurutma makinelerinin tercih edilmesinde etkin diğer faktör işlevsel olmayan balkonlara sahip modern yapıların geleneksel çamaşır kurutma yöntemlerinin uygulanmasına izin vermemesi. Toplu konutlardaki balkona çamaşır asma yasağı da kurutma için balkonların sunduğu geniş alandan yararlanmayı önlüyor.

Üstün teknik özellikler sunan Arçelik Kurutma Makinesiçeşitleri, çamaşır kurutmayı kolay ve hızlı hale getirerek, modern dünyanın gereklerini karşılıyor.

 

 

Seçenekleri Değerlendirirken Bunlar Aklınızda Olsun

 

Çamaşır kurutma makinesi satın alırken öncelikle cihaz türüne karar vermenizde fayda var. Kurutma makinelerinde bacalı ve yoğuşmalı olmak üzere iki genel tür mevcut. Bacalı modellerde buhar baca vasıtasıyla dışarı atılırken, yoğuşmalı olanlarda sıvı hale getirilir. Bu iki tür arasında seçim yapmak ayrıca, cihazı nereye yerleştireceğinizi de belirleyecektir. Bacalı kurutma makinelerini mutlaka baca bulunan bir yerde konumlandırmanız gerekiyor.

Alacağınız ürünün hassas çamaşırlara özel programlar bulundurmasına özen gösterin. Arçelik Kurutma Makinesi Modellerinde yer alan Woolmark programı, makinede kurutmaya elverişli yünlülere zarar vermeyecek uygun sıcaklıkta çalışır. Tambur hareketleri oldukça hassas olan bu program, Woolmark Company tarafından onaylıdır.

Bütçeniz ve doğa için, enerji tasarrufu sağlayan ürünlere yönelmenizde fayda var. Isı Pompalı Kurutma Teknolojisi sunan Arçelik kurutma makineleri, içerideki havayı her defasında yeniden ısıtmak yerine kapalı bir sisteme hapsederek tekrar tekrar kullanmak suretiyle daha fazla enerji tasarrufu sağlar.

Ürün kapasitesi de satın alma kararını etkileyecek faktörlerden. Doldurma kapasitesi genellikle evde yaşayan kişi sayısına göre belirlense de cihaz, yorgan gibi büyük hacimli çamaşırlar için de kullanılacaksa, kalabalık olmayan evlerde de yüksek kapasite tercih etmek gerekiyor.

 

 

 

 

 

 

 

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...