ucretsizkargoiconTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
mobilucretsizkargoTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
sidebaricon

Hangi Buzdolabı Kullanışlı?

Tarih: 02.01.2023 12:14
Hangi Buzdolabı Kullanışlı?
Hangi Buzdolabı Kullanışlı? Buzdolabı seçiminde kullanışlılıkla ilgili nelere dikkat edilmeli?

Buzdolabı Alırken Bunlara Dikkat!

 

Buzdolabı için satın alma kararı vermeden önce Hangi Buzdolabı Kullanışlı, araştırmanızda yarar var. Seçeceğiniz ürün, birden fazla ihtiyacı, yüksek performansla karşılayabilmeli.

 

 

Kahvaltılıklara Özel Sıcaklık Derecesi

 

Süt ürünleri ile şarküteri ürünlerinin donmadan soğuk kalması gerekir. Yani, bunların saklanmasında sıcaklık ayarı hassas olmalı.

Arçelik buzdolaplarında bulunan Kahvaltılık 0o Bölmesi, bahsi geçen bu gıdalar için ideal saklama ortamını sağlar. Yalıtılmış bu bölme, 00C civarında minimum sıcaklık dalgalanmaları için optimize edilmiş hava akışına sahiptir. Böylece gıdalar donmayacak şekilde en düşük sıcaklık seviyesinde muhafaza edilir.

 

 

Uzun Süreli Tazelik İmkânı

 

Elbette, bir buzdolabından beklenen ilk özellik, gıdaları uzun süre taze tutmak. Bunu, sağlıklı şekilde yapan ürünlere öncelik verin.

Arçelik buzdolaplarında bulunan Mavi Işık Teknolojisi, sebze ve meyveleri özel dalga boyuna sahip bir ışıkla aydınlatır. Bu ışık sayesinde yeşil yapraklı besinler, doğadaymış gibi fotosentez yapmaya devam eder. Fotosentezin sürmesi ise besinin daha uzun süre taze kalmasını sağlar, ayrıca gıdanın sahip olduğu aroma ile C vitamininin kaybolmasını önler.

Hassas bir nem kontrolü sağlayan FullFresh+ Teknolojisi, Arçelik buzdolaplarında saklanan besinlerdeki uzun süreli tazeliğin bir diğer sırrı.

 

 

Ekstra Fonksiyonlar

 

Gıdayı taze tutmak, buzdolabının ana işlevidir. Buna ek işlevler sunmak, kullanışlılığı arttırır.

Arçelik buzdolaplarında yer alan Otomatik Buz Makinesi, kullanışlılığı arttıran bu ekstra özelliklerden. İçecekler için kısa sürede ve/ veya çok sayıda buza ihtiyaç duyduğunuzda bu özellik, pratik şekilde buz üretecektir.

Sistemde iki hazne ve özel bir fan bulunmaktadır. Üstteki hazneye su doldurulur. Alttaki hazne ise üretilen buzun saklandığı bölümdür. Otomatik Buz Makinesi, üst haznedeki suyu kısa sürede buza dönüştürür ve oluşan buz küplerini alt hazneye aktarır. Bu işlem, üstteki su bitene kadar tekrarlanır ve yaklaşık 1.5 kg buz elde edilir. Otomatik Buz Makinesiyle 100 gr buz küpünü 40 dakika içinde elde edebilirsiniz.

 

 

Leke Tutmayan Yüzey

 

 

Hangi Buzdolabı Kullanışlı sorusu, temizlik konusunu da ilgilendirmekte. Temizliği kolay ürünler, daha pratik bir kullanım deneyimi sunacaktır.

Buzdolabının dış yüzeyinde, leke tutmayan malzemelerin varlığını gözetebilirsiniz. Arçelik buzdolaplarında bulunan özel inoks yüzey, leke oluşumunun önüne geçerek, temizlik sıklığının düşürülmesine olanak tanır.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...