ucretsizkargoiconTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
mobilucretsizkargoTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
sidebaricon

İleri Gıda Saklama Teknolojileri

Tarih: 02.01.2023 13:46
İleri Gıda Saklama Teknolojileri
Yeni nesil buzdolaplarının sunduğu teknolojilerle, kullanımın her boyutunda kusursuz çözümler söz konusu.

Bir Buzdolabından Beklentileriniz Neler?

 

Gıdaları standart süreler için taze tutmak, buzdolaplarında artık vasat bir performans anlamına geliyor. Alışılmış olandan daha uzun ve daha sağlıklı muhafaza imkânı, yeni nesil buzdolaplarının dikkat çeken özelliği.

Buzdolabı satın alırken beklentilerinizi sadece gıdaları taze tutma temel işleviyle sınırlandırmak zorunda değilsiniz. Artık işlev dışındaki konular da satın alma kararını etkiliyor. Günümüz teknolojileri kullanım deneyiminin tüm bileşenleri göz önüne alınarak, her bileşen için gerçek çözümler üretmek üzere geliştirilmekte. Dolayısıyla buzdolabı satın alırken sadece temel fonksiyonu yerine getirme performansını değil, temizlik kolaylığı gibi kullanımla ilgili diğer unsurlardaki özellikleri de değerlendirmeye almak gerekiyor.

Geleceğin teknolojisini evinize getiren Arçelik Buzdolabıçeşitleri, beklentileri değiştiren çözümler sunuyor.

 

 

Uzun Süreli Saklama İmkânı

 

Arçelik buzdolaplarında yer alanFullFresh + teknolojisi sebze, meyve ve yeşillikler için optimum saklama koşullarını oluşturur. Sahip olduğu özel sebzelik tasarımı ve hava kanallarıyla hassas nem kontrolü sağlayan bu sistem bayatlama ve bozulmayı geciktirir, saklama koşullarını sağlıklı kılar. FullFresh + teknolojisine sahip buzdolaplarında meyve, sebze ve yeşillikler 30 güne kadar tazeliğini korur.

 

 

Doğa Buzdolabınızın İçinde

 

Meyve ve sebzelerin en taze oldukları yer elbette doğal ortam koşulları. Doğadan ayrılmalarıyla birlikte bu yiyecekler hem tazeliklerini hem de besin değerlerini kaybetmeye başlar. Arçelik buzdolaplarında bulunan Mavi Işık Teknolojisi, cihazın içinde adeta doğal ortam koşulları oluşturarak sebze ve meyvelerin çok daha uzun süre, besin değerlerini kaybetmeden saklanmasını sağlıyor. Buzdolabında doğa efekti yaratan, ideal dalga boyundaki mavi ışık. Bu ışık, sebzelerin ve meyvelerin hala doğadaymış gibi fotosentez yapmalarını mümkün kılıyor.

 

 

Kahvaltılıklar İçin Özel Muhafaza

 

Kahvaltılık ve şarküteri ürünleri için ideal olan, bozulmayı engellerken donmaya da neden olmayacak sıcaklık derecesidir. Kahvaltılık 0oBölmesi, 0 santigrat derece civarında, sıcaklık dalgalanmalarını en aza indiren bir sisteme sahip. Optimize edilmiş hava akışı sayesinde kahvaltılık ürünler ideal sıcaklıkta uzun süre tazeliğini korur.

 

 

Buzdolabınızın İçi Ferah Kalsın

 

Kötü koku, buzdolaplarında sık sık karşılaşılan sorunların başında geliyor. Arçelik buzdolaplarında yer alan koku giderme sistemi, buzdolabındaki kötü kokuları zararlı gaz ve kimyasallar üretmeden büyük ölçüde azaltır.

Geleceğin teknolojisini mutfaklara getiren Arçelik buzdolabı modellerini online alışveriş mağazamızdan inceleyebilir, Arçelik Buzdolabı Fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...