ucretsizkargoiconTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
mobilucretsizkargoTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
sidebaricon

Bulaşık Makinesi

Çağın en büyük buluşlarından olan Bulaşık Makineleri, keyifle yenilen yemeklerin sonunda ortaya çıkan koca bir bulaşık yığınından bizleri kurtaran özel bir beyaz eşya. Birey sayısına, yenilen yemeğin çeşidine, mutfakların dekoruna ve daha birçok kullanım alışkanlığına uygun olarak seçilen bulaşık makineleri son dönemde birçok ileri teknoloji ile donanmış durumda. İhtiyaçları tam olarak karşılayan yıkama programlarıyla güçlendirilen söz konusu makineler verimli enerji sınıflarıyla bütçeleri de yormayan bir performans sergiliyor.
 

Arçelik Bulaşık Makinesi Modelleri

 

Mutfaklarla sürekli haşır neşir olmamız sonucunda birikmiş bulaşıklarla baş başa kalmamız kaçınılmaz bir sondur. Tam bu sırada imdada yetişen Arçelik Bulaşık Makinesi Modelleri farklı kullanım stillerine hitap eden çeşitli tasarımlarla bizleri selamlıyor. Mutfaklarda kendimize daha fazla zaman ayırmamızı sağlayan modeller ihtiyaçlara göre farklı enerji sınıflarına, farklı yıkama programlarına, farklı renklere ayrılıyor. Her modelde ortak olan payda ise yenilikçi teknolojilerle donanmış olmaları. Ara öğün bulaşıklarını kolayca yıkamanızı sağlayan yarım yük yıkama özelliği, gece saatlerinde bile çalıştırılmayı mümkün kılan düşük çalışma sesi, dijital gösterge, çocuk güvenlik kilidi, su taşma emniyeti, ayarlamalı fincan rafı gibi ekstra özellikler kullanıcıyı yormadan konforlu bir yıkamaya imza atıyor.
 

Arçelik Bulaşık Makinesi Fiyatları

 

Arçelik markasına ait özel bir teknolojik detay olan ProSmart® Inverter Motor sayesinde uzun bir kullanım ömrü vadeden bulaşık makineleri motoru aşındıran detaylardan arındırılmış şekilde bizleri karşılıyor. Standart motorlarda yer alan fırçaların koruyucu mıknatıslarla yer değiştirmesinin eseri olan güçlü motorlar yıllarca ilk günkü performansıyla yıkama yapıyor. Beyaz Eşya Fırsatı farkıyla satışta olan bu özel makineler Arçelik Bulaşık Makinesi Fiyatları konusunda da istenilen ekonomiye ulaşmanızı sağlıyor.

Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...