ucretsizkargoiconTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
mobilucretsizkargoTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
sidebaricon

Buzdolabı

Mutfakların görkemli beyaz eşyaları arasında yer alan Buzdolabı Modelleri, yiyeceklerimizi sağlıklı bir şekilde depolayarak taze tüketim imkânı sunuyor. Son dönemde yeni nesil özellikleriyle dikkat çeken buzdolaplarının sadece gıda depolama değil farklı birçok özellikle anıldığını da beraber gözlemleyebiliyoruz. Özellikle, Arçelik markasının ileri teknolojilerle bezenmiş olan ürünleri farklı fonksiyonlarla muadillerinin arasında yıldız gibi parlamayı başarıyor. Dilerseniz bu teknolojik işlevlere beraber göz atalım.
 

Arçelik Buzdolabı Modelleri

 

Maksimum performansla çalışan Arçelik Buzdolabı Çeşitleri, sebze ve meyvelerin saklanması konusunda geleceğin teknolojilerini barındırıyor. 30 güne kadar tazelik vadeden mavi ışık teknolojisi bunlardan en önemlisi. Mavi ışık altında sebzeler doğada olduğu gibi fotosentez yapımına devam ediyor ve tazeliklerini uzun bir süre koruyabiliyor. Gıdaların bozulmasını erteleyen söz konusu teknolojiler sayesinde C vitamini korunmuş yiyeceklerle beslenebiliyoruz. Şarküteri ürünlerinin taptaze tüketilmesini ağlayan 0 derece kahvaltılık bölmesine de burada dikkat çekmek gerek. Süt ve süt ürünlerini, salam, sosis gibi temel şarküteri ürünlerini donmayacak bir ısı değerinde saklayan bu bölme, diğer tüm birimlerden yalıtılmış durumda ve sıfır derece sıcaklıkta sabit tutulmakta. Optimum sıcaklık akışı sayesinde besinleri uzun süre taptaze saklama özelliğine sahip.

En düşük enerjilerde en verimli çalışmalara imza atan Arçelik buzdolabı çeşitleri kullanıcıya pratiklik sağlayan birçok fonksiyonu da beraberinde getiriyor. Koku filtresi, kapı açık sinyali, leke tutmayan yüzey kalitesi gibi detaylar kullanımı daha konforlu hale getiren özelliklerden.
 

Arçelik Buzdolabı Fiyatları 2023

 

Kapasite, tasarım, enerji tüketimi gibi konularda herkesi ihya edecek modeller Arçelik Buzdolabı Fiyatları konusunda da bütçeleri yormayan fiyat oranlarına sahip. Arçelik Buzdolabı Kampanyaları Beyaz Eşya Fırsatı adresinde sizleri bekliyor. Kolay kullanıma sahip site tasarımı, taksitli ödeme avantajı, hızlı kargo ve güvenli bir alışveriş deneyimi sizleri bekliyor.
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...