ucretsizkargoiconTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
mobilucretsizkargoTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
sidebaricon

Çamaşır Makinesi

En meşakkatli ev işlerinden olan çamaşır yıkamayı en kolay ve en pratik hale getiren Çamaşır Makineleri, son zamanlarda yeni nesil teknolojilerle bezenmiş şekilde karşımıza çıkıyor. Akıllı teknolojileriyle kullanıcılara kusursuz bir yıkama performansı sunan çamaşır makineleri son dönemde tasarımlarıyla da adından söz ettiriyor. Özel tasarımlarıyla kullanıcılara estetik çözümler sunan Arçelik Çamaşır Makineleri bu konuda öncü bir markalardan biri.
 

Arçelik Çamaşır Makinesi Modelleri

 

Fonksiyonel detaylarıyla tüm tekstil ürünleri için maksimum yıkama performansına imza atan Arçelik markalı ürünler ileri teknolojilerle donanmış durumda. Özel tambur tasarımı hassas çamaşırlarınıza nazik bir yıkama ortamı sağlarken üstün havalandırma özelliği buhar sirkülasyonu ile kumaşları kötü kokulardan arındırır.

Optimum bir yıkamaya imza atan Arçelik Çamaşır Makinesi Modelleri, sahip olduğu Aquafusion teknolojisi ile deterjanlı su basınçlı bir şekilde kumaşlarınıza göndererek derinlemesine bir yıkama gerçekleştirir. Lekelere direkt olarak temas eden bu özellik daha az temizleyiciyle daha verimli bir yıkama sunar. Dijital gösterge, zaman programlama, hijyen programı gibi özellikleriyle kısa sürelerde, az enerji harcayarak kusursuz temizliğe ulaşabilirsiniz. Söz konusu makineler mıknatıslarla güçlendirilmiş olan ProSmart Inverter motor teknolojisi sayesinde uzun süreler boyunca evinizin sadık bir eşyası olmaya da aday.
 

Arçelik Çamaşır Makinesi Fiyatları

 

Grion, antrasit, beyaz, siyah, inoks gibi renklerle Beyazesyafirsati.comadresinde görücüye çıkan çamaşır makineleri Arçelik Çamaşır Makinesi Fiyatları konusunda pahalılık algısını da yıkmaya hazır. Uygun ödeme koşullarıyla satışa çıkan bu özel makineler kaliteli hizmet, sigortalı alışveriş ve ödeme güvencesi ile kapınıza kadar ulaşıyor. Yüksek verimle çalışan dayanıklı tüketim ürünlerini en uygun fiyatlarla satın almak için bizi takipte kalın.

Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...