ucretsizkargoiconTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
mobilucretsizkargoTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
sidebaricon

Derin Dondurucu

Soğutma ve saklama konusunda teknolojinin geldiği en son nokta olan Derin Dondurucu Modelleri son zamanların en popüler beyaz eşyalarından. Farklı kapasitelerde üretilen söz konusu beyaz eşyalar, farklı kullanım detaylarıyla ve özel fonksiyonları sayesinde verimli bir depolamaya imza atıyor. Çeşitli gıda ürünlerini mevsimleri dışında da yemeye olanak sağlayan derin dondurucular, düşük enerji sınıflarıyla ev ekonomisine katkıda bulunuyor.
 

Arçelik Derin Dondurucular

 

Sezonu kısa süren ve her zaman bulunamayan gıda ürünlerini dört mevsim boyunca saklayan Arçelik Derin Dondurucu Modelleri, yılın 365 günü istediğiniz besini tüketebilmenizi sağlıyor. Çekmeceli Derin Dondurucu ve Sandık Tipi Derin Dondurucu çeşitleriyle dikkat çeken Arçelik ürünleri, kullanım alışkanlıklarınıza göre çeşitli formlarda satışa sunuluyor. Hassas gıdaları gruplandırarak saklamak isteyenlere özel olan çekmeceli modeller çoğunlukla dikey derin dondurucular kategorisinde yer alıyor. Zengin bir depolamaya imza atan sandık tipi derin dondurucular ise geniş aileler için büyük miktarda saklama alanı sunuyor.
 

Arçelik Derin Dondurucu Fiyatları

 

Sürekli çalışma durumunda olan Arçelik Derin Dondurucular’da Multimode teknolojisi öne çıkıyor. Multimode özelliğinde çekmeceler farklı ısı değerleri ile çalıştırılabiliyor. Bu sayede daha hassas gıdaların olduğu üst çekmecelere özel bir soğutma değeri belirlenebilirken alt çekmeceler dondurucu görevi görüyor. Arçelik dondurucularda kapı açılma yönünü değiştirerek istediğiniz alana konumlandırma da yapabiliyorsunuz. Arçelik Derin Dondurucu Fiyatları konusunda indirimli oranlara sahip olan Beyazesyafirsati.com sayesinde ev ekonominize katkıda bulunma fırsatı da elinizde.
 

Arçelik Dondurucular Beyaz Eşya Fırsatı’nda…

 

Evleri kaliteli yaşam alanlarına dönüştüren dayanıklı derin dondurucu modelleri ve tüm beyaz eşya çeşitleri uygun ödeme koşulları ile Beyazesyafirsati.comadresinde sizi bekliyor. Bütçe dostu fiyatlar, ödeme güvenliği, kullanıcı dostu site tasarımı ve güler yüzlü hizmet gibi önemli avantajlar da alışverişinizi en konforlu hale getiren detaylardan.

Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...