ucretsizkargoiconTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
mobilucretsizkargoTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
sidebaricon

Fırın

Daha sağlıklı bir pişirme deneyimi sunan fırınlar, mutfakların önemli cihazları arasında yerini alıyor. Çeşit çeşit sofralar hazırlamanızı sağlayan fırınlar mutfakta geçirdiğiniz süreleri azaltarak sizlere daha verimli bir pişirme süreci vadediyor. Tüm bu konforun arkasında yeni nesil teknolojilerin etkisi büyük elbette. Öze teknolojilerle harmanlanan pişirme programları, hamur işlerinden et çeşitlerine kadar uzanan geniş bir yemek listesi hazırlamanıza olanak sağlıyor. Üstelik, yemeğiniz pişerken sürekli kontrol etme, mutfakta pişmeyi bekleme gibi sıkıntılarla uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz.
 

Arçelik Fırın Modelleri

 

Pişirme fonksiyonlarının çeşitliliği Arçelik Solo Fırınları tercih etmek için bize iyi bir sebep veriyor. Multi fonksiyonlarla desteklenmiş söz konusu fırınlar tam kıvamında yemekler pişirmenizi sağlıyor. Koku ayrıştırma özelliği olan Surf pişirme teknolojisi sayesinde farklı aromalara sahip 2 veya 3 yemeği bir arada pişirme şansına da sahipsiniz.

Üzerine entegre edilmiş bir ocakla bir set haline getirilen Arçelik Ocaklı Fırın Modelleri tam bir pişirme makinesi gibi görev yaparak zorlu yemek sofralarının üstesinden gelmenizi sağlıyor. Kusursuz masalar ve çeşit çeşit yemekler hazırlamaya imkân veren söz konusu modeller, mutfakların dekorasyonuna göre siyah, inoks gri, beyaz ve gümüş renk seçenekleriyle kullanıcıya ulaşıyor. Ocaklı fırınlarda dikkat çeken turbo fonksiyon, hızlı ısıtma, çift bölme, yoğurt yapma, üç boyutlu pişirme, patates kızartma gibi özellikler sayesinde tüm yemeklerinizi eşit kalitede ve lezzetli tatlarda pişirebiliyorsunuz.
 

Arçelik Fırın Fiyatları

Pişirme sürecinden sonraki temizlik aşamasında kullanıcıyı yormayan çözümlere imza atan Arçelik fırınlar ekstra güç ve zaman harcatmadan kendi kendine temizlenebiliyor. İsli olan kirli buharı emen arka katalitik duvar sayesinde fırın duvarlarında yağ birikmeleri en asgari seviyelere iniyor. Buharlı temizleme fonksiyonu ise fırın temizliği konusunda bilinen tüm olumsuzlukları kırmaya hazır. Tüm ailelerin ihtiyaçlarını karşılayan birçok fırın çözümünü Beyaz Eşya Fırsatı adresinde bulabilmeniz mümkün. ÜstelikArçelik Fırın Fiyatları konusunda sizleri tatmin edecek oranlar ve hızlı kargo avantajı da sizin için devrede.

Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...