ucretsizkargoiconTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
mobilucretsizkargoTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
sidebaricon

Hakkımızda

beyaz eşya fırsatı 

 

İnan Dayanıklı Tüketim Mal. San. Ve Tic. Ltd. Şti, 1967 yılında İstanbul Güngören’de kuruldu. Firmamız çağın global yapısına ayak uydurarak online platformda da varlık göstermeye başlamıştır. Yarım asrı aşkın tecrübenin rehberliğinde faaliyete geçirilen beyazesyafirsati.com, daha geniş bir kitleyi kaliteli hizmetle buluşturuyor.

Beyazesyafirsati.com, sektörün önemli markaları Apple, Arçelik, Asus, Grundig, HP, Lenovo, Philips ve Samsung’un ürünlerini tek çatı altında toplamakta. Yüksek kalite standartlarını karşılayan ürünleri, nitelikli hizmetle yaşam alanlarınıza ulaştırıyoruz.

Bütün iş süreçlerinde birincil önceliğimiz müşteri memnuniyeti. Bu kapsamda kolay, hızlı ve güvenli online alışveriş deneyimi sunuyoruz. Hizmeti tüm boyutlarıyla ele alan Beyazesyafirsati.com, satış kadar, satış sonrasını da önemsemekte. Kolay iade ve değişim imkânıyla satış sonrası memnuniyeti garanti altına alıyoruz.

Faaliyetlerimiz dürüst iş anlayışı odağında şekillenmektedir. Değer üreten bir tutum ve sarsılmaz disiplinle hizmet kalitesinde çıtayı sürekli yükseltmeyi misyon edindik.

Arçelik Yetki Belgemiz için Tıklayınız.

 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...