ucretsizkargoiconTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
mobilucretsizkargoTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
sidebaricon

İçecek Hazırlama

Bazen en keyifli sohbetler birden içecek hazırlama telaşıyla bölünüverir. Mutfağa gitmek leziz bir Türk kahvesi ya da çay pişirmek için ocağın başında uzun süre beklenir. Muhabbetin en koyu anında mutfağa kapanıp içecek hazırlamak için hem zaman hem de efor harcamak gerekir. İşte tam bu anda devreye giren Arçelik İçecek Hazırlama makineleri, pratik kullanımlarıyla içecek hazırlama sürelerini sizin için en kısa hale getiriyor. Üstelik en revaçta olan cihazlar en özel indirimlerle ve Beyaz Eşya Fırsatıfarkıyla sizleri karşılıyor.
 

Arçelik Türk Kahve Makinesi

 

Piyasada fazlaca tercih edilen Arçelik Türk Kahvesi Makineleri, yenilikçi teknolojileriyle hem gözleri hem de damakları ihya etmeyi başarıyor. Kahvelerinizi pişirirken köpüksüz bir kahve yapma endişesi taşımadan kalın köpük katmanına sahip Türk kahvelerinizi hazırlayabilirsiniz. Bunu sağlayan ise Arçelik’in Spinjet teknolojisi. Kahvelere basınçlı buhar göndererek köpük köpük olmasını sağlayan bu özel teknoloji, konuklarınıza görseli oldukça estetik olan bir kahve sunmanızı sağlıyor. Sizlere enfes bir kahve yaparken güvenliği de unutmayan bu özel cihazlar sensörlü Anti spill özelliğiyle taşma tehlikesini tarihe karıştırıyor. Yine sensörlü bir teknoloji olan Cook sense fonksiyonu ise kahvenin piştiğini hızlıca algılayarak sesli bildirimiyle sizleri uyarıyor. Tekli ya da ikili cezveleriyle istediğiniz kapasitede kahve hazırlama şansını veren bu özel cihazlar, kırmızı, siyah, beyaz, gri gibi renk seçenekleriyle mutfağınızda dekoratif bir obje olmaya da aday.

 

Arçelik Çay Makineleri

 

Demi ve rengi yerinde bir çay için çaydanlığınızın başında beklemek zorunda bırakmayan Arçelik Çay Makinesi modelleri çay tiryakilerini memnun edecek teknolojik özellikleri barındırıyor. Çelik, seramik ya da cam malzemeli çay makinelerinden mutfağınıza uyum sağlayan ve kullanım alışkanlıklarınızı maksimum şekilde karşılayan çeşitlere şans verebilirsiniz. Sıkı bir çay tiryakisi iseniz ve kalabalık çay sohbetlerini seviyorsanız Arçelik Semaver çeşitleri de iyi bir seçenek olabilir. Kategoride ayrıca Arçelik Kettle, meyve sıkacağı gibi alternatifleri online incelemeniz mümkün.
 
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...