ucretsizkargoiconTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
mobilucretsizkargoTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
sidebaricon

Isıtma ve Soğutma

Her mevsime uygun iklimlendirme çözümleri yaşam alanlarını yılın tamamında optimum sıcaklık seviyesinde tutuyor. Üstün teknik özellikleriyle geleneksel çözümlerin ötesini sunan klima, vantilatör, elektrikli soba, oda termostatı gibi Isıtma ve Soğutma ürünleri, aynı gün kargo, kolay iade/değişim, kredi kartına 9 ay taksit imkânları ve uygun fiyat seçenekleriyle evlerinize geliyor.

 

 

Arçelik Klima

 

Klimalar yılın hem soğuk hem de sıcak dönemlerinde mekânın ısı derecesini sadece bir kumanda vasıtasıyla kontrol etmeyi sağlıyor. Isıtma ve soğutmanın pratik araçlarından olan klimalarda tasarruflu enerji kullanımı ve yüksek performans, olmazsa olmaz iki özellik. Gereksinimlerinizi düşük enerji tüketimiyle karşılayan Arçelik Klima modelleri bütçeniz ve doğa için ideal seçenekler. Ev tipi, salon tipi ve portatif klima çeşitlerinde nem alma, sessiz çalışma, kolay çıkarılabilir filtre, otomatik hareketli hava dağıtımı gibi özellikler beklentilerinizden daha fazlasını sunuyor.

 

 

Arçelik Flavel Sobalar/ Su Isıtıcı Ürünler

 

Isınmanın verimli şekilde gerçekleşmesi, ihtiyaç duyulan alanda, ihtiyaç duyulduğu kadar ısı kullanılmasıyla mümkün. Yağlı radyatör, infrared ısıtıcı ve kuartz ısıtıcılar farklı nitelikteki ısınma ihtiyaçlarını verimli şekilde karşılayacak, ürün grubuna özgü teknik özelliklere sahip.

Şofben, kombi, ani su ısıtıcı ve termosifonlarda ise Arçelik teknolojileri istediğiniz an, güvenli ve pratik şekilde sıcak su elde etmenizi sağlıyor.

 

Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...