ucretsizkargoiconTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
mobilucretsizkargoTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
sidebaricon

Karıştırıcı & Doğrayıcı

Yiyecek hazırlamayı sizler için daha pratik hale getiren, yemek hazırlama seremonilerinizi hafifleten karıştırıcı ve doğrayıcılar, Arçelik markasının güvencesiyle ve Beyaz Eşya Fırsatı’nın kalitesiyle geliyor. Çorba malzemelerinizi hızlıca karıştıran, karışımlarınızı pürüzsüz hale getiren, içeceklerinizin homojen bir kıvam almasını sağlayan ve gıdalarınızı öğüten söz konusu makineler, siz kesme tablanızı, bıçağınızı ya da rendenizi hazır edene kadar gıdalarınızı hızlıca istediğiniz forma getiriyor. Başlık altında Arçelik Rondo, mikser, el blenderi, rendeli blender seti ve mutfak makinesi modellerini ekonomik fiyatlara bulabilirsiniz.
 

Arçelik Blender Modelleri

 

Mutfakta özel bir asistanınız gibi görev yapan Arçelik Blender Modelleri Arçelik teknolojilerinin gücüyle mutfakta harikalar yaratmanızı sağlıyor. Tek tuşla kontrol edilebilen blender çeşitleri, bulaşık makinesinde yıkanabilen çelik çırpıcı, doğrayıcı çelik bıçak ve çelik blender aparatı sayesinde kullanımda ve temizlikte büyük kolaylığa imza atıyor. Her an elinizin altında olacak blender setleri ile mutfakta yapacaklarınızın bir sınırı da yok. Katı gıdalarınızı öğütün, kremalarınıza kıvam verin, sıvı gıdalarınızı karıştırın, dip soslarınızı ya da mezelerinizi hazırlayın, seçim size ait.
 

Arçelik Doğrayıcı

 

Arçelik Doğrayıcı çeşitleri, bulaşık makinesinde yıkanabilen çift yönlü bıçakları, geniş doğrayıcı hazneleri, gıdayla temas edebilen sağlıklı çelik materyalleri, kaydırmaz altlıkları ve yüksek performansları ile mutfaklarda tercih sebebi oluyor. Sebzelerinizi ya da katı yiyeceklerinizi hızlıca doğrayan, gerektiğinde kıyan bu özel cihazlar, yemek hazırlama süreçlerinizi daha konforlu hale getiriyor. Zengin renk seçenekleri ve fark edilir tasarımlar sayesinde mutfağınıza enerjik bir görünüm kazandırmanız da mümkün.

Siz de yemek yapma stilinize göre tasarımsal ve teknik özellikleri belirleyerek işe koyulun; size en uygun blendera ya da doğrayıcıya karar verin. Beyazesyafirsati.comgüvencesiyle online siparişinizi oluşturun ve zamanlarınızdan tasarruf edin.
 

Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...