ucretsizkargoiconTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
mobilucretsizkargoTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
sidebaricon

Çamaşır Kurutma Makinesi

Kurutma alanının yetersiz olduğu evlerde ya da çevre kirliliğinin yoğun olduğu bölgelerde özellikle kış mevsiminde çamaşır kurutma oldukça meşakkatli bir iştir. Uzun süreler boyunca kıyafetlerinizin kurumasını beklerken bir de hijyenik kurutma konusuyla karşı karşıya kalırsınız. Tüm bu sıkıntılardan sizleri azat eden ÇamaşırKurutma Makineleri, daha kısa sürelerde sonuç almanızı sağlıyor.
 

Arçelik Kurutma Makineleri

 

Tüm kumaş çeşitlerine hitap eden, en hassas çamaşırlarınızda bile kusursuz sonuçlar almanızı sağlayan Arçelik Kurutma Makinesi Modelleri, artık yeni nesil teknolojilerle karşımıza çıkıyor. Yoğuşturmalı kurutma teknolojisi sayesinde ısınan hava kapalı bir sistem içerisinde saklanıyor ve kurutma için tekrar tekrar kullanılıyor. Bu şekilde olabilecek en asgari şekilde enerji harcaması oluyor. ProScent özelliğinde ise özel koku kapsül teknolojisi öne çıkıyor. Bu şekilde çamaşırlarınızı kururken onlara ferah bir koku eşlik ediyor.

Arçelik kurutma makinelerine yıkaması ve kurutulması çok zor olan yün kumaşlar için ekstra bir çözüm daha eklenmiş. Yünlü kıyafetleriniz için özel olarak geliştirilen Woolmark programı çamaşırlarınızın küçülme çekme gibi sorunlarla karşılaşmaması için ideal sıcaklık değerini kendisi ayarlıyor. Woolmark ile yün parçalarınızın kurutulması sırasında tambur hareketleri de oldukça yumuşak. Arçelik kurutma makinelerini konumlandıracağınız alana göre kapak yönünü istediğiniz yönde değiştirme şansına da sahipsiniz. Tüm bu teknik detaylara ek olarak çocuk emniyet kilidi, filtre temizliği uyarısı, bitiş ikaz sesi gibi ekstra avantajlar ile optimum bir çamaşır kurutma performansı elde edersiniz.
 

Arçelik Kurutma Makinesi Fiyatları

 

Arçelik markasının en çok tercih edilen yeni nesil kurutma makineleri, aradığınız fiyat avantajlarıyla Beyazesyafirsati.comadresinde yerini alıyor. Söz konusu cihazlar Arçelik Kurutma Makinesi Fiyatları konusunda rekabetçi oranlarla da gönlünüzü fethetmeyi başarıyor. Arçelik kalitesiyle tanışmak için siparişinizi tek tıkla şimdi oluşturabilirsiniz.

Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...