ucretsizkargoiconTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
mobilucretsizkargoTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
sidebaricon

Pişirici

Yemek pişirmeye uzun süreler harcamak istemeyenler için işlevsel pişirme cihazları ideal bir seçim. Ara öğünleri kurtarmak, hızlıca atıştırmalıklar ve aperitifler hazırlamak için oldukça kullanışlı olan pişirici cihazları tercih edebilirsiniz. Efor ve zaman harcamadan yiyecek hazırlamayı mümkün kılan tost makinesi, yavaş pişirici, ekmek yapma makinesi, ızgara, çok amaçlı pişirici kategoride uygun fiyatlarla alıcılarını bekliyor.
 

Arçelik Tost Makineleri

 

Çok yoğun çalışanları, kahvaltıda sıcak bir tost yemeği tercih edenleri ya da ara öğünlerde hızlıca yemekler hazırlamak isteyenleri maksimum şekilde karşılayan Arçelik Tost Makineleri dilediğinizde bir ailenin akşam yemeğini dahi kısa sürede çıkarabilme özelliğine sahip. Farklı ısı ayarları sayesinde gıdanın çeşidine göre pişirme ayarı belirleyebilirsiniz. Damak tadınıza göre yiyecekleri istediğiniz kıvamda pişirebilirsiniz. Pişirmeyi en kolay hale getiren yapışmaz plakalar sayesinde yiyeceğiniz deforme olmadan ya da kıvamını kaybetmeden pişer. Bu şekilde görseli de lezzeti kadar güzel olan yemeklere imza atabilirsiniz. Özel menteşe sistemi ve aşınmaz plakalar sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sunan Arçelik tost makinelerinde mavi, gri, kırmızı gibi dekorasyonu canlandıran renkler de göze çarpmakta.
 

Arçelik Yavaş Pişirici

 

Yavaş pişiriciler adından da anlaşılacağı üzere yavaş yavaş pişirme yaparak yiyeceklerin içerisindeki suyu kaybetmeden ve besinsel ögelerini yitirmeden pişirilmesini sağlar. Arçelik Yavaş Pişirici içinde pişirilen yemeklerin lezzetinde ciddi farklar gözlemlememiz bu sebeptendir. Elektrikle çalışan bu özel cihazlar sabit bir ısı değerine ayarlanarak yemeklerinizi yavaş bir şekilde pişirmektedir. Bu yavaş pişirme, yiyeceklerinizi öldürmeden ve canlı renklerini soldurmadan sağlıklı bir pişirme sağlar. Bu cihazlar en çok da sağlıksal sebepler nedeniyle tercih edilmektedir. Konuklarınıza ikram etmek için yaptığınız yemekleri sürekli ısıtmak yerine yine yavaş pişiricide düşük ısıda bekleterek servis etmeye hazır bir şekilde saklayabilirsiniz. Düdüklü tencerelerdeki gibi su basıncını kullanmayan ve daha güvenli olan bu özel pişiriciler iç kabın dışında bulunan suyun ısıtılması prensibi ile çalışmaktadır. Bu durum, yemeğiniz sağlıklı bir şekilde pişmesi ve gıdaların canlı renklerini koruması anlamına gelmekte. Arçelik pişirici araçlarında kampanyalı fiyatları incelemek ve evinize nitelikli bir pişirici cihaz kazandırmak için Beyaz Eşya Fırsatı adresini online ziyaret edebilirsiniz. 
 
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...