ucretsizkargoiconTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
mobilucretsizkargoTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
sidebaricon

Süpürgeler

Elektrikli Süpürgeler yaşam alanlarını daha temiz ve hijyenik bir hale getirmek için olmazsa olmaz ürünlerimizden. Eskiden bilek gücüyle kullanılan çalı süpürgesi, gırgır gibi manuel araçlara harcanan efor düşünüldüğünde elektrikli süpürgelerin teknolojinin bizlere armağanı olduğunu anlayabiliyoruz. Üstelik manuel süpürgeler tozu hapsetme prensibi ile çalışmadığı için akarları ve mikronluk partikülleri tekrar ortama salarak verimli bir süpürme sunmuyorlar. Tarihsel gelişimleri boyunca birçok modelde karşımıza çıkan elektrikli süpürgeler her alana uygun tasarımlarıyla tozlu alanları kısa sürelerde süpürüp zamandan ve harcanan güçten tasarruf edilmesini sağlıyor. Yeni nesil süpürgeler yüksek emiş güçleri ve özel tasarımları ile farklı stilde döşenmiş evler için de kusursuz çözümlere imza atıyor.
 

Arçelik Süpürge Modelleri

 

Arçelik Süpürgeler, hepa filtreleri, yüksek emiş güçleri ve sessiz çalışmaları sebebiyle tüketicilerin en çok tercih ettiği markalardan biri olma özelliğini sürdürüyor. Geniş toz hazneleriyle kesintisiz bir süpürme deneyimi sunan söz konusu süpürgeler, her zemine uyum sağlayan özel başlıkları sayesinde temizliği kısa sürelerde tamamlamanızı sağlar. Polen alerjisi, astım gibi hastalıklara yatkın hassas bünyeli kişiler için maksimum toz tutuş performansı sunan Arçelik süpürgeler partikülleri ve alerjenleri havadan hızlı bir şekilde ayırarak toz haznesinde hapseder. Özel kilit sistemi süpürgeyi kullandığınız süre boyunca tozları haznede tutar ve süpürdükçe ortama tekrar toz salınmasını engeller. Koleksiyonda yer alan Şarjlı Süpürge Modelleri ise dar alanlarda pratik çözümler arayanlar için bire birdir. Yüksek bir çalışma becerisine sahip elektrikli fırça ve güçlü bir batarya ile dikkat çeken modeller uzun süreli şarj ömrü ile daha fazla alan süpürülmesine yardımcı olur. Bu modeller çoğunlukla dik süpürgelerden oluşur ve konforlu kullanımlara sahiptir.
 

Arçelik Robot Süpürge Fiyatları

 

Kategorinin gözdesi olan Arçelik Robot Süpürgelergeleceğin teknolojilerini kullanan sensörlü süpürme teknolojisine sahiptir. Bu hassas sensörler sayesinde temizleme alanını seçme, haritalama, yükseklik algılama ve temizlik geçmişini görüntüleme gibi eylemleri gerçekleştirebilir. Wi-fi bağlantısı ile size temizlikle ilgili detaylar verebilen bu özel süpürgeler mobil cihazlarınızla yönetilebilirler. Cihazı komutlar yardımıyla istediğiniz zaman harekete geçirebilirsiniz. Cihaz, şarjı bittiğinde kendi kendine şarj istasyonuna giderek şarja bağlanmaktadır. Arçelik Süpürge Fiyatları konusunda indirimli seçenekleri bulabileceğiniz Beyazesyafirsati.com adresinde eviniz için en uygun modelleri online inceleyebilirsiniz.

 
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...