ucretsizkargoiconTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
mobilucretsizkargoTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
sidebaricon

Ütü ve Ütü Masası

Evlerde bazen tüm bir günü ütüleme işlerine ayırıyoruz. Özellikle kalabalık aileler için bu durum yorucu bir hale bürünebiliyor. Sabır sınırlarını zorlayan, zaman ve efor harcatan ütü eylemi, yeni nesil teknolojilerle artık daha pratik bir hal alıyor desek sanırız yanlış olmaz. Yeni nesil fonksiyonları sayesinde kumaş üzerinde kayan taban teknolojilerine sahip, şok buhar katmanlı, geniş su hazneli modeller Arçelik markasıyla Beyaz Eşya Fırsatı’nda hayat buluyor. Geliştirilmiş işlevlerle ve güçlü gövdelerle tasarlanan ütü seçeneklerinde her bir model tüm tekstillerin dilinden anlayan detaylarla bezenmiş durumda.
 

Arçelik Ütü Modelleri

 

Ütü modellerinde nem ve buhar oranının fazla olması kısa sürelerde kırışıklıkları açmak için etkili bir yöntem. Bu nedenle yeni nesil Arçelik ütüler daha güçlü buhar çıkışlarına sahip. Özel buhar kanalları kumaş yapılarına zarar vermeden kırışıklıkları en hızlı şekilde açar. Üstelik ütü yapıldığında çamaşırlarda sıklıkla karşılaşılan parlama sorunu Arçelik ütülerle tarihe karışmış durumda. Anti-shine özelliği, yüksek ısı karşısında parlama gösteren koyu renkli ya da hassas kumaşları korur ve parlamaları minimum düzeye indirir. Güvenli bir kullanım sağlayan otomatik kapanma ise istenmeyen ütü kazalarını önlemektedir.
 

Arçelik Buhar Kazanlı Ütü Fiyatları

 

Standart ütülere oranla 4 kata kadar buhar hacmi sağlayan Arçelik Buhar Kazanlı Ütüler yüksek basınçlı buhar sayesinde kırışıklıkların üzerinden tek geçişte etkili olmaktadır. Öyle ki perdelerinize ya da askıdaki kıyafetlerinize dikey ütüleme yaptığınızda dahi maksimum verim elde edersiniz. Kullanım sırasında haznede su biterse kolayca takviye yapabilirsiniz. Seramik taban tüm kumaşlarda kusursuz şekilde kayarak hızlı bir ütüleme sunar. Buhar kazanlı ütü teknolojileriyle bir an önce tanışmanız için Beyaz Eşya Fırsatı adresinde alışverişinizi en konforlu hale getiren kampanyalar da sizin için devrede. Bütçe dostu fiyatlar, ödeme güvenliği, kullanıcı dostu site tasarımı ve güler yüzlü hizmet gibi önemli avantajlar alışverişinizi en konforlu hale getiren detaylardan. 
 

Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...