ucretsizkargoiconTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
mobilucretsizkargoTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
sidebaricon
Destek Merkezi
Yardım almak istediğiniz konuyu arayabilir veya ekibimizden yardım alabilirsiniz.
İptal, iade ve değişimlerde, üründe satıcıdan kaynaklanan bir kusur bulunmaması durumlarında kargo ücreti alıcıya aittir.
Havale, kapıda ödeme ya da kredi kartı ile ödeme yapmanız halinde değişen bir şey olmamaktadır. İade sürecinin tamamlanması ve iade yapılan ürünün tarafımıza ulaşması halinde 15 iş günü içerisinde geri ödeme tarafınıza yapılacaktır.
Herhangi bir sebepten dolayı memnun kalmadığınız ürünü teslimatı takip eden 14 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz. Kargo aracılığıyla ve alıcı ödemeli olması şartı ile iade sürecinizi başlatmak için iletişim sayfamızdan ya da sitemizin en alt kısmındaki iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz. İadesi veya değişimi yapılacak ürünlerin eksiksiz, hasarsız, kullanılmamış, yıkanmamış halde gönderilmesi çok önemlidir.
Verdiğiniz siparişinizi iptal etme durumunda eğer onaylanmamış durumdaysa hesabım- siparişlerim bölümünden iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Siparişinizin onaylanmış olması durumunda [email protected] mail adresimizden, 0538 486 1967 no’lu müşteri hizmetlerimizden ya da  0(850)259 20 52 no'lu whatsapp hattımızdan destek alabilirsiniz.
Sipariş edilen ürünün hasar görmemiş ve kutusu açılmamış olması durumunda iade ve değişim sağlanmaktadır.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...