Hızlı Teslimat
TÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
TÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
Destek Merkezi
Yardım almak istediğiniz konuyu arayabilir veya ekibimizden yardım alabilirsiniz.
İptal, İade ve Değişimlerde, üründe satıcıdan kaynaklanan bir kusur bulunmaması durumlarında kargo ücreti alıcıya aittir.
Havale, kapıda ödeme ya da kredi kartı ile ödeme yapmanız halinde değişen bir şey olmamaktadır. İade sürecinin tamamlanması ve iade yapılan ürünün tarafımıza ulaşması halinde 15 iş günü içerisinde geri ödeme tarafınıza yapılacaktır.
Herhangi bir sebepten dolayı memnun kalmadığınız ürünü teslimatı takip eden 14 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz. Kargo aracılığıyla ve alıcı ödemeli olması şartı ile ... gönderi kodunu ileterek iade sürecinizi başlatabilirsiniz. İadesi veya değişimi yapılacak ürünlerin eksiksiz, hasarsız, kullanılmamış, yıkanmamış halde gönderilmesi çok önemlidir.
Verdiğiniz siparişinizi iptal etme durumunda eğer onaylanmamış durumdaysa hesabım- siparişlerim bölümünden iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Siparişinizin onaylanmış olması durumunda [email protected] mail adresimizden ya da 0538 486 1967 no’lu müşteri hizmetlerimizden destek alabilirsiniz.
Sipariş edilen ürünün hasar görmemiş ve kutusu açılmamış olması durumunda iade ve değişim sağlanmaktadır.
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?