ucretsizkargoiconTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
mobilucretsizkargoTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
sidebaricon
Destek Merkezi
Yardım almak istediğiniz konuyu arayabilir veya ekibimizden yardım alabilirsiniz.
Tüm ürünlerimiz ücretsiz kargodur.
Elbette, internet sitemizde beğendiğiniz bir ürünü dilerseniz 0(850)259 20 52 whatsapp hattımızdan sipariş verebilirsiniz.
256 Bit SSL üzerinden Visa ve Master Kart kredi kartları ile güvenli alışveriş yapma olanağı sağlar, anlaşmalı olduğumuz banka kredi kartlarıyla tek çekim veya taksitli alışveriş yapabilirsiniz.

Kredi kartı ile yapılan ödemelerde + taksit seçenekleri banka ve kart türüne göre değişim göstermektedir. Bazı kredi kartlarında 3D güvenlik şifresi ekranında ve taksit seçimi yapılması gerekmektedir. Aidatsız, ücretsiz vb banka kartlarına taksit yapılamamaktadır. Artı taksit bankaların yapmış olduğu özel kampanyalar olduğu için bu konuda müdahale şansımız bulunmamaktadır.
Alacağınız ürünü sepete attıktan sonra, ödeme işlemleri kısmında Havale/EFT seçeneğinden banka hesap numaralarımızdan uygun olanı seçerek ödemenizi sağlayabilirsiniz. Havale yöntemi ile yapılan ürün ödemeleri için tarafımıza ödeme dekontu iletildikten veya sitemizde bulunan "Havale bildirim Formu” nu doldurarak bilgi verildiğinde işlemleriniz başlayacaktır.
Paro indirimi Arçelik markasının yapmış olduğu kampanyaları siz tüketicilerimizle buluşturmak için cep telefonunuza gelen bir şifre vasıtasıyla uygulanan indirim yöntemidir. İndirimin uygulanması için gelen şifreyi destek hattımızla paylaşmanız gerekmektedir.
Beyaz Eşya, Televizyon ve Büyük Eşyaların Ücretsiz Adrese Teslim ve Montajı Borusan Lojistik Tarafından Sağlanmaktadır.
Tüm küçük ürünler MNG Kargo tarafından ücretsiz kargo avantajı ile gönderilir.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...