ucretsizkargoiconTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
mobilucretsizkargoTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
sidebaricon

5 Adımda Bulaşık Makinesi Seçimi

Bulaşık Makinesi Alırken Nelere Dikkat Etmeli? 

Artık yeni nesil teknolojilerle evlerimize gelen bulaşık makineleri, ihtiyaçları tam olarak karşılayan yıkama programları ve ekonomik fonksiyonlarıyla göz dolduruyor. Peki, bu kadar faydalı özellik arasında ihtiyaçları en iyi karşılayacak olan seçenekler neler?
 

1. Bulaşık Makinesi Tipi

Bulaşık makineleri de kendi arasında çeşitlenmektedir. Ankastre, tezgah altı, yarı ankastre ve solo gibi çeşitleri bulunan makinelerin, mutfağınız için en ideal olanını seçmekle başlayabilirsiniz. Mutfağınızın görünümünü doğrudan etkileyecek olan bu seçim, görünümü ile mutfağınıza şık bir dokunuş sağlar.
 

2. Kapasite

İkinci adımda makinenizin kapasitesi geliyor. Evinizde kaç kişi yaşıyorsanız, bulaşık makinesinin seçimini de ona göre yapmalısınız. Tek seferde belirli sayıda bulaşık yıkayabilen makineleri, yaşamınıza göre şekillendirmelisiniz. 140 parça yıkayan 12 kişilik, 151 parça yıkayan 13 kişilik, 162 parça yıkayan 14 kişilik ve 173 parça yıkayan 15 kişilik bulaşık makinelerini sitemizden inceleyebilirsiniz.
 

3. Enerji ve Su Tüketimi

Enerji ve su tasarrufu artık evlerin değişmez alışkanlıklarından biri haline gelmiştir. Arçelik Bulaşık Makinesi modellerinde bulunan her artı, cebinizde kalan para ve doğaya katkı artıyor. Harcanan enerji ve su miktarı düştükçe de faturalarınızın kabarık gelme ihtimali düşüyor. Tek yıkamada 5.5 litre su kullanımı ve elde yıkamaya göre 10 kat daha tasarruflu kullanım imkanı veren modeller bulunuyor.
 

4. Program Seçenekleri

Eviniz için seçeceğiniz bulaşık makinelerinde program sayısı ve çeşitliliği de çok önemlidir. Yıkayacağınız bulaşıkların kirlilik oranlarına göre seçeceğiniz programlar, hijyenik bir yıkama performansı sizlere sunuyor. Ayrıca sessiz çalışma programı, Eco, hızlı ve yoğun gibi programlarla yaşam stilinize göre seçim yapmanız mümkün.
 

5. Teknoloji Seçenekleri

Yenilikçi beyaz eşya ürünlerinin yaratıcısı Arçelik’in sizlere sunduğu bazı modellerde farklı seçenekler mevcuttur. Makinenizi internetin olduğu her yerde çalıştırabilme imkanını sizlere sunan Homewhiz Teknolojisi bazı modellerde sizleri bekliyor. Bekleyen bulaşıkların kötü koku yaymasını önleyen Ionfresh Teknolojisi daha hijyenik kullanım imkanı sunacak. Yine birçok modelde bulunan dinamik yıkama fonksiyonu, alt sepetinde bulunan ek pervane ile zor lekeleri etkili temizleme imkanı size sunuyor. Cam eşyaların zamanla eskimesi ve buğulanmasını önleyen Bardak Koruma Sistemi arçelik bulaşık makinesi modellerinde sizleri bekliyor…

Yenilikçi teknolojilerle donatılmış tüm Beyaz Eşya Modellerini en uygun fiyatlarla Beyazesyafirsati.com’da bulabilirsiniz…
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...