ucretsizkargoiconTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
mobilucretsizkargoTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
sidebaricon

4K Diamond Tv'ler Mercek Altında

Tarih: 02.01.2023 12:40
4K Diamond Tvler Mercek Altında
İncelenmeye değer, çünkü Arçelik 4K Diamond televizyonlar, hayat kadar gerçek bir seyir deneyimi sunuyor.

Seyir Keyfini Arttırın!

 

Standart özellikler, standart bir seyir deneyimi sunar. Günümüz teknolojileri, artık standart özelliklerle yetinmek zorunluluğunu ortadan kaldırdı, beklentileri arttırdı. Onlar sayesinde bugün, çok boyutlu ses ve gerçeğe yakın görüntüyle üstün bir seyir deneyimi yaşayabiliyoruz. Realiteyi ekrana taşıyan Arçelik 4K Diamond Tv, bu teknolojilerle donatılmış durumda.

4K Diamond Tv’de karşımıza çıkan ileri teknolojilerden biri, HDR teknolojisi. Arttırılmış kontrast sağlayan HDR,  LCD ve LED panel teknolojilerine kıyasla görüntüyü daha net ve yüksek kontrastlı hale getirir. Yani, daha derin siyah ve parlak beyaz tonlarla, en küçük ayrıntılar bile son derece net şekilde yakalanabilir.

4K Diamond televizyonlarda yer alan bir diğer teknoloji, Micro Dimming. Micro Dimming, ortamın karanlık olduğu karelerde detay kaybını önemek için geliştirildi. Bu üstün özellik, televizyon panelindeki her bir pikseli teker teker analiz ederek en doğru siyah değerini saptar. Böylece karanlık sahnelerde de yüksek görüntü kalitesinin keyfini sürmeye devam edebilirsiniz.

Peki, 4K tam olarak nedir?

 

 

Üstün Görüntü Teknolojisi: 4K

 

"Ultra HD” olarak da isimlendirilebilen 4K aslında, bir çözünürlük değeridir. 4K ekranların uzun kenarında 3840, kısa kenarında 2160 adet piksel bulunur. Bu ekranlar, standart HD ekranlardan yaklaşık 4 kat daha çok piksel içerir, dolayısıyla çok daha ayrıntılı görüntü sağlar. Standart ekranlardan 4 kat fazla piksel içermek, gözün görebileceği en net görüntünün oluşturulması anlamına geliyor.

 

 

4K Diamond Tv’de Netflix Keyfi

 

Son yılların favori pek çok yapımı, onun sayesinde izleyiciyle buluşuyor. Dijital dizi, film ve belgesel platformu Netflix artık, geniş bir kitlenin hayatında. Onun, izleme alışkanlıklarını büyük ölçüde değiştirdiğini söylemek yanlış olmayacaktır. İlgi çekici ve özgün yapımları seyirciyle buluşturan Netflix’in popülaritesi ve buna bağlı olarak kullanıcı sayısı her geçen gün artıyor.

Platformun kuruluşu, 1997 yılına rastlamakta. yaygınlaşma ise 2007 yılında online medya akışına geçildikten sonra gerçekleşmeye başladı. Dijital mecra sayesinde daha fazla ülkede kendini kabul ettiren Netflix bugün, daha çok cihazdan erişilebilir durumda.

4K Diamond Tv Netflix ile buluştu! Netflix özellikli 4K Diamond Tv’ler, Netflix içeriklerini üstün ses ve görüntüyle izlemenizi sağlıyor, seyir keyfine keyif katıyor.

 

 

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...