ucretsizkargoiconTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
mobilucretsizkargoTÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO
sidebaricon

Şarjlı Süpürgelerde Yeni Nesil Özellikler

Tarih: 02.01.2023 12:32
Şarjlı Süpürgelerde Yeni Nesil Özellikler
Günümüz teknolojileriyle şarjlı süpürgelerde artık, beklentilerden fazlasını sunan teknik özellikler söz konusu.

Pratik Seçeneklerin Peşindeyseniz…

 

Basit bir detay gibi görünmekle birlikte, süpürgelerde şarj edilebilme özelliği, kullanıma son derece önemli avantajlar kazandırmakta. Bu avantajların başında elbette kullanımın pratikleşmesi geliyor.

Kabloların yetişemediği veya elektrik tesisatının yokluğundan dolayı elektrikli süpürgelerin kullanılamayacağı yerlerde şarjlı süpürgeler devreye girmekte. Üzerinde sabitlenmiş bir kablonun olmaması, şarjlı süpürgenin hem kullanım hem de muhafaza edilirken kablo karmaşası yaratmasını önlüyor. Bu, pratik kullanım ve cihazın muhafaza edildiği ortamda daha fazla düzen demek.

Tüm bunlar, şarj edilebilme özelliğinin sağladığı standart avantajlar. Günümüz teknolojileri, şarjlı süpürgelerde de çıtayı yükseltti. Artık beklentilerden çok daha fazlasını sunan teknik özellikler söz konusu.

 

 

Yeni Nesil Özellikler Neler?

 

Yeni nesil şarjlı süpürgelerde süpürme performansı, derin dövücü turbo fırçalar ve oldukça hızlı dönen pervanelerle artıyor. Yaptıkları tek şey zemin temizliği değil, bu marifetli cihazların bazıları ortamdaki havayı temizleme işlevine de sahip.

Lithium Ion pil teknolojisi, şarjlı süpürgelerde de farkını göstermekte Li- Ion pillere sahip cihazlar, uzun süre aralıksız çalışabilme özelliğine sahip. Alanında en iyi seçeneklerden olan Arçelik Şarjlı Süpürgelerde yer alan Li- Ion pillerle 25 dakikaya kadar kablosuz çalışma mümkündür.

Yeni nesil ürünler doğaya da saygılı. Karbon salınımı yapmayan elektronik motorlar, çevreye zarar vermiyor. Onlar ayrıca, yüksek performanslarıyla da dikkat çekmekte. Bu tür motorlar, şarjın son anına kadar güçlerini koruyabilir. Dijital motorlar, güçlü şekilde vakum yapmaya olanak tanır. Böylece şarjlı süpürgeler, elektrikli süpürgeler kadar iyi performans gösterebilir hale gelmekte.

 

 

Şarjlı Süpürge Seçiminde Bunlara Dikkat Edin

 

Dikkatli düşünülerek verilmiş bir satın alma kararı, kullanım deneyimini sorunsuz kılmada önemli yere sahip.

Şarjlı süpürgelerde de, elektrikli süpürgelerde olduğu gibi, değerlendireceğiniz ana kriterlerden biri, emiş gücü. Emiş gücünün yüksek olması, cihazın verimli çalışmasını sağlar. Yani kısa süre içinde etkin bir temizlik gerçekleşebilir.

Şarjın uzun süreli çalışmaya imkân vermesi, doğru batarya türü seçimiyle mümkün. Yüksek güce sahip ve uzun süreli kullanıma imkân tanıyan Lithium Ion (Li- Ion) piller, bu konudaki üstün alternatiflerden.

Gövde tasarımı, dikkat etmeniz gereken bir diğer özellik. Tercihinizi manevra kabiliyeti yüksek cihazlardan yana yapın. Bunlar kullanımı daha kolay hale getirir.

 

 

En İyiler Burada!

 

İsabetli seçimi şansa bırakmayın. Beklentileri aşan çözümlerin üreticisi Arçelik, şarjlı süpürgelerde de ideal seçeneklerden. Arçelik şarjlı süpürgeleri online mağazamızdan inceleyebilir, Arçelik Şarjlı Süpürge Fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

 

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...